28 let po Převratu je Česko prolezlé rakovinou, bídou, alkoholismem a lhostejností i lakotou

Už i český mainstream buší na poplach do kolejnice a nezastírá, že za pouhých 28 let od reakčního Převratu se z Česka(slovenska), které produkovalo špičkové vědce, investiční celky, proudová letadla a mělo jedno z nejlepších zdravotnictví na světě, stala dnešní zotročená a zbídačená žumpa, plná alkoholismu, bídy, ubohosti a lhostejnosti.

iROZHLAS.cz již překvapivě a naprosto neautocensurně zveřejnil seznam sedmi oblastí, ve kterých je Česko podle dostupných dat nejhorší:

Česko se potápí do alkoholismu, narkomanie, bídy a lhostejnost

1. Česko je poslední země v Evropě, která posílá děti do 3 let do dětských domovů. Kdysi jsme naopak prosluli vesničkami SOS.

2. Díky špičkové spotřebě alkoholu a zejm. piva jsou Češi na prvním místě v počtech rakoviny slinivky a ledvin a v čele pelotonu v nádorových  onemocnění tlustého střeva, konečníku a žlučníku.

3. Právě pivo a alkohol obecně destruuje stravování a Češi jsou 6. ve světě, 3. v Evropě a 2. v EU ve spotřebě alkoholu.

4. Díky zbídačení a finanční nedostupnosti očkování proti klíšťové encefalitidě, je Česko premiantem v postižení obyvatelstva tímto nebezpečným onemocněním.

5. Zchudlé a zkorumpované Česko má nejmenší využití předraženého mobilního internetu v EU a jedno z nejhorších pokrytí kvalitním signálem na světě.

6. Čeští učitelé mají nejnižší platy z vyspělých zemí a jsou i o 20% podhodnoceni oproti české veřejné sféře.

7. Čeští náctiletí a cluster mezi 15 a 34 lety jsou rekordmany ✓ užívání marihuany resp. i holdují devastační droze dvojnásobně oproti průměru EU.

K dalším nelichotivým již i mainstreamem přiznávaným „metám“ patří přesolování (nejen nekvalitních náhražkových) potravin, obezita, nerovnost odměňovaní, smogová situace.

Velice alarmujícím faktem je i lakota a lhostejnost zbídačených dnešních Čechů  za posledních 28 let, kdy se nyní umístili až na 121. místě ze 140 zemí v charitě a dobrovolnictví. Pro srovnání vzpomeňme někdejší legendární Akce „Z“, díky kterým měla i nejposlednější větší česká ves svůj kulturák, fotbalové hřiště, nákupní a zdravotní středisko, školu, školku…

Takhle dnes dopadla země, která byla proslulá exportem vědy, kultury, zdravotnictví, cukrovarů, rafinerií, atomových elektráren, unikátních čerpadel, strojů, lodí a letadel a jejíž podstata byla za pouhé tri desetiletí plánovitě zničena a oVčané zdevastováni v nejlevněji  a nejprimitivněji montující lakomé a lhostejné otroky uprostřed Evropy.

Kompletní ostudná mainstreamová hitparáda Česka je prozatím ještě dostupná zde: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/rakovina-deti-v-decaku-nebo-klistova-encefalitida-7-prvenstvi-na-ktere-cesi_1707161720_pj

Napsat komentář